Gladiátori vsadili na tradičnú poštu a posielali pohľadnice. Navyše s vlastnou známkou!

Namiesto novoročných správ na sociálnych sieťach sa rozhodli vrátiť ku klasike a svojim partnerom a podporovateľom poslať pohľadnice. Kreativita trenčianskym Gladiátorom však ani v tomto smere nechýbala – vlastný dizajn neumiestnili len na samotné, spomínané pohľadnice, ale dokonca aj na poštové známky!

„Novoročných vinšov v mailoch či v správach na sociálnych sieťach je už také množstvo, že sme sa snažili vymyslieť niečo špeciálne a hlavne osobnejšie. Vrátili sme sa ku klasike, a síce k pohľadniciam, ktoré prišli našim adresátom rovno domov do poštových schránok. Aj keď zohnať adresy na niektorých nebolo ľahké, všetko sa podarilo tak, ako sme plánovali, a dostávajú sa ku nám samé pozitívne, spätné ohlasy,“ vyslovil na úvod generálny manažér univerzitného hokejového tímu Gladiators Trenčín, Lukáš Frývaldský. Pohľadnice však neboli len tak hocijaké, ale s vlastným dizajnom. „Nešlo o nič zložité, práve naopak. Vsadili sme na jednoduchosť, pretože hodnotu má mať pohľadnica ako taká a nie dizajn na nej umiestnený,“ prezradil Frývaldský.

Gladiátori, ktorí pôsobia v EUHL (Európska univerzitná hokejová liga) už šiesty rok, teda od jej založenia, navyše využili aj skvelú príležitosť, ktorú ponúka Slovenská pošta, a síce mať známku s vlastným dizajnom. „Našou predstavou bolo mať jednoduchý a neutrálny dizajn, za ktorý opäť ďakujeme našej šikovnej PR manažérke Janke Dankovej. Aj na známky sme v podstate umiestnili len naše logo, takže opäť nič zložité. Je to však skvelý pocit mať ako tím vlastné, originálne známky,“ doplnil Frývaldský. Gladiátori sú tak prvým účastníkom EUHL, ktorí majú vlastné poštové známky, a aj týmto sympatickým spôsobom sa pričiňujú na propagácii univerzitnej súťaže a konceptu duálneho vzdelávania ako takého.

Trenčianski vysokoškoláci a vedenie tímu sa rozhodne ale neteší len zo spomínanej špeciálnej novoročnej pošty, ale predovšetkým z hokejových úspechov. Momentálne im patrí priebežné 3. miesto a v rámci kanadského bodovania je v TOP 7 hráčov až 5 z Trenčína. „Ak môžem povedať za celé vedenie, sme na chlapcov skutočne pyšní! Neustále nás presviedčajú o tom, akí sú bojovníci. To však neplatí len o ich výkone na ľade, ale tiež na akademickej pôde. Pevne veríme, že aktuálnu prestávku, ktorú od súťažných zápasov máme, využijú naplno a podarí sa im úspešne absolvovať čo najviac skúšok,“ dodal na záver Frývaldský.